Podpor nás

Sme nezávislá nezisková organizácia, ktorá funguje vďaka finančným darom ľudí, ktorí absolvovali naše kurzy, čítali alebo odoberali naše materiály, alebo ich jednoducho oslovil náš sen:

SPÁJAŤ ľudí s Ježišom v digitálnom svete, BUDOVAŤ ich vzťah s Bohom, učiť ich ZDIEĽAŤ svoju vieru s inými, a ZAPÁJAŤ ich do miestnej cirkvi.

Nepoberáme žiadne dotácie od štátu ani od EU. Avšak práve vďaka našim verným individuálnym darcom môžeme všetky naše materiály, kurzy a služby poskytovať zdarma. Ich tvorba, prevádzkovanie a propagovanie nie sú lacné. 

Ak už máš s nami osobnú skúsenosť (účasť na kurze, odoberanie zamyslení atď.) a Pán Boh ťa vedie k štedrosti, budeme radi, ak našu činnosť podporíš aj ty!

Ako nás podporiť

Môžeš tak urobiť formou jednorazového alebo pravidelného príspevku náš účet:

IBAN: SK08 3100 0000 0040 0084 0307
Variabilný symbol: 5500

Všetky zaslané finančné dary slúžia na misijnú pomoc ľuďom, ktorí v digitálnom priestore hľadajú Boha, nie na administratívu.

PS: Ak chceš, môžeš pri zaslaní finančného daru uviesť svoju mailovú adresu, aby sme sa ti mohli poďakovať a vystaviť ti potvrdenie o darovaní. Ak máš akékoľvek otázky ohľadom finančnej podpory a jej využívania, napíš nám na adresu: online@agapeslovensko.sk