Ako to funguje

Stránka HladamBoha.sk ti ponúka online-kurzy, ktoré sú zdarma. V prvom rade ti chceme odporučiť  kurz „Prečo Ježiš?“, počas ktorého môžeš preskúmať, čomu veria kresťania a kto bol Ježiš.  Kurz tvoria 4 tematické celky, zložené z textového materiálu na štúdium a z priestoru na četovanie. Týmto kurzom ťa totiž bude sprevádzať tzv. e-kouč: dobrovoľník, ktorý bude s tebou ochotne diskutovať  o tvojich názoroch, pochybnostiach či otázkach. 

Ak nechceš nič  „preberať“, len sa s niekým porozprávať o svojich otázkach o Bohu či viere, odporúčame ti „Rozhovor o Bohu". Je to voľný rozhovor s e-koučom. Nepreberá sa počas neho žiadny obsah, jednoducho sa môžeš svojho e-kouča voľne pýtať na veci, ktoré ťa v súvislosti s kresťanstvom zaujímajú alebo s ktorými zápasíš.  

Naše kurzy sú veľmi intuitívne a dá sa v nich rýchlo zorientovať, ale ak chceš mať úplnú istotu ohľadom toho, ako tu veci fungujú, zapíš sa do „Demo kurzu“, kde za tri minúty zistíš všetko, čo potrebuješ vedieť o fungovaní tejto platformy. 

Na dokončenie kurzu s e-koučom budeš mať k dispozícii 35 dní. Ak na svojom kurze nezačneš pracovať do dvoch týždňov, kurz sa automaticky zatvorí, aby mohli byť naši e-koučovia k dispozícii pre iných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie!

PS: V súčasnosti ďalej pracujeme na vytváraní nových kurzov. Pokiaľ by si aj ty chcel využiť tento priestor na nejaký kurz o kresťanstve, ktorý by si chcel ponúknuť iným, napíš nám na info@hladamboha.sk a môžeme ti pomôcť s vytvorením tvojho vlastného kurzu. 

S našou stránkou sa stalo niečo vážne. Najlepšie bude, ak si na chvíľu odskočíš na kávičku...

Ísť na domovskú stránku
Obnoviť stránku
Ok, ďakujem za informáciu.