Ako to funguje

Ako to funguje

Stránka HladamBoha.sk ti ponúka online-kurzy, ktoré sú zdarma. Študovať v nich môže ktokoľvek, bez vekového obmedzenia. 

Niektoré kurzy sú individuálne, t. j. majú formu samoštúdia, inými ťa bude sprevádzať tzv. e-kouč - dobrovoľník, ktorý ti dá spätnú väzbu k tvojim odpovediam na otázky v kurze a prípadne sa ťa bude pýtať ďalšie otázky, ktoré ti pomôžu hlbšie sa zamyslieť nad danou témou. Bude ťa sprevádzať, koučovať, povzbudzovať a pomáhať ti. 

Naraz sa zapíš len do jedného kurzu. Cieľom týchto kurzov je, aby si nielen „prebral obsah“, ale aby si nad ním aj premýšľal, študoval ďalšie zdroje a aby si ďalej rástol, takže je naozaj lepšie naraz sa venovať len jednej téme. Ale po skončení kurzu sa môžeš kedykoľvek zapísať do ďalšieho. 

Naše kurzy sú veľmi intuitívne a dá sa v nich rýchlo zorientovať, ale ak chceš mať úplnú istotu ohľadom toho, ako tu veci fungujú, zapíš sa do „Demo kurzu“, kde za pár minút zistíš všetko, čo potrebuješ vedieť o fungovaní tejto platformy. 

Na dokončenie kurzu s e-koučom budeš mať k dispozícii 35 dní. Ak na svojom kurze nezačneš pracovať do dvoch týždňov, kurz sa automaticky zatvorí, aby mohli byť naši e-koučovia k dispozícii pre iných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie!