Päť jazykov lásky

Kurz podľa svetoznámeho bestsellera nielen pre partnerov, ale pre kohokoľvek, kto chce zlepšiť svoje vzťahy. Ak sa ti zdá, že ťa ten druhý nemá rád, nemusí to tak byť.

Päť jazykov lásky
Začať kurz

Opis kurzu

Často si neuvedomujeme, akými rôznymi spôsobmi nám môže niekto preukázať svoje pocity. Podvedome očakávame, že to urobí tým istým spôsobom, ktorým mu preukazujeme náklonnosť my. Známy americký psychológ Gary Chapman však zistil, že týchto spôsobov je viacero. Nazval ich „jazykmi lásky“. Ak dvaja ľudia hovoria rôznymi jazykmi, potreby ani jedného z nich nebudú naplnené. Inými slovami: to, ako si navzájom preukazujú lásku, sa môže úplne míňať účinku.

Kniha „5 jazykov lásky“ od Garyho Chapmana je celosvetovým bestsellerom v oblasti vzťahového poradenstva. Táto kniha pomohla miliónom ľudí na celom svete budovať a rozvíjať láskyplné vzťahy. 

Dozvieš sa v nej o piatich základných jazykoch lásky, ktoré sú kľúčom k tomu, aby bol tvoj vzťah s druhým človekom obohacujúci a harmonický. Ak pochopíš a naučíš sa hovoriť jazykom lásky toho druhého, tvoja šanca na trvalý a naplnený vzťah sa výrazne zvýši. Tieto myšlienky sa dajú aplikovať prakticky vo všetkých našich vzťahoch: s partnerom, priateľmi, kolegami, deťmi či rodičmi. 

Dúfame, že ti tento krátky kurz účinne predstaví knihu a pomôže ti zlepšiť tvoje vzťahy! 

P. S.: Tento online kurz je spracovaný podľa knihy „5 jazykov lásky“. Nájdeš v nej opisy jednotlivých jazykov lásky, príklady ich fungovania v praxi a test. Nie je v ňom zahrnutý celý obsah knihy. Tú si môžeš kúpiť napr. TU

Obsah kurzu

Vitaj v kurze!
Začať kurz
Citová nádrž
Keď do toho dávaš všetko a nestačí to
Rozličné jazyky
Prvý jazyk lásky: Slová uistenia
Druhý jazyk lásky: Pozornosť
Zásobáreň spomienok
Tretí jazyk lásky: Prijímanie darov
Štvrtý jazyk: Skutky služby
Piaty jazyk lásky: Fyzický dotyk
Náhľad
Ako aplikovať jazyky lásky
Otázky a test
Kniha
Odporuč tento kurz iným :)
V jednote je sila

Recenzie kurzu

Ideme na to?

Zapíš sa do tohto bezplatného online kurzu!

Začať kurz
Viac od Course categories: Kurzy