Online rozhovor

Rozmýšľaš o živote alebo o Bohu? Máš otázky, ale nevieš, na koho sa obrátiť? Opýtaj sa na ne v súkromnom čete medzi štyrmi očami niektorého z našich e-koučov. Osobný rozhovor je anonymný.

Online rozhovor
Začať kurz

Opis kurzu

Rozmýšľaš o živote? Máš otázky, ale nevieš, na koho sa obrátiť? Opýtaj sa na ne v súkromnom rozhovore medzi štyrmi očami niektorého z našich „e-koučov“, teda človeka, ktorý je tu pre teba. Online rozhovor prebieha formou četovania (výmeny správ) a môže byť úplne anonymný, t. j. ak nechceš, nemusíš o sebe v registrácii uviesť žiadne osobné údaje. 

E-kouč nie je tréner ani psychologický poradca, ale človek, ktorý ti pomôže prejsť kus tvojej životnej cesty. Jeho cieľom nie je hovoriť ti, čo máš urobiť, ale objavovať spolu s tebou odpovede na tvoje otázky. E-kouč sa ti nebude smiať ani ťa nebude súdiť – naopak, je tu preto, aby si ťa vypočul a pomohol ti, pokiaľ o to budeš stáť.

PS: Online rozhovor odporúčame aj v prípade, že študuješ v jednom z našich kurzov, ktoré sú individuálne (t. j. bez e-kouča) a rád by si nejakú tému zo svojho kurzu prediskutoval s e-koučom.

Obsah kurzu

Online rozhovor
Začať kurz
Aká bola tvoja skúsenosť s Online rozhovorom?
Odporuč túto formu rozhovoru iným :-)
Koniec

Recenzie kurzu

Ideme na to?

Zapíš sa do tohto bezplatného online kurzu!

Začať kurz
Viac od Course categories: Kurzy