Ako to tu funguje

Stránka Kurzy.HladamBoha.sk ti ponúka online-kurzy, ktoré sú zdarma. Študovať v nich môže ktokoľvek, bez vekového obmedzenia. 

Niektoré kurzy sú individuálne, t. j. majú formu samoštúdia, inými ťa bude sprevádzať tzv. e-kouč - dobrovoľník, ktorý ti dá spätnú väzbu k tvojim odpovediam na otázky v kurze a prípadne sa ťa bude pýtať ďalšie otázky, ktoré ti pomôžu hlbšie sa zamyslieť nad danou témou. Bude ťa sprevádzať, koučovať, povzbudzovať a pomáhať ti. 

Naraz sa zapíš len do jedného kurzu. Cieľom týchto kurzov je, aby si nielen „prebral obsah“, ale aby si nad ním aj premýšľal, študoval ďalšie zdroje a aby si ďalej rástol, takže je naozaj lepšie naraz sa venovať len jednej téme. Ale po skončení kurzu sa môžeš kedykoľvek zapísať do ďalšieho. 

Naše kurzy sú veľmi intuitívne a dá sa v nich rýchlo zorientovať, ale ak chceš mať úplnú istotu ohľadom toho, ako tu veci fungujú, zapíš sa do kurzu„Ako to tu funguje“, kde za pár minút zistíš všetko, čo potrebuješ vedieť o fungovaní tejto platformy. 

Na dokončenie kurzu s e-koučom budeš mať k dispozícii 5 týždňov - 35 dní. Ak potrebuješ viac času, kurz sa dá kedykoľvek predĺžiť. Ale ak na svojom kurze nezačneš pracovať do dvoch týždňov, kurz sa automaticky zatvorí, aby mohli byť naši e-koučovia k dispozícii pre iných záujemcov. Ďakujeme za pochopenie!