Päť jazykov lásky
Späť

Päť jazykov lásky

(21 hodnotení)
102 študentov
Individuálny kurz
Individuálny kurz bez e-kouča
Študuj online vo vlastnom čase
Trvanie kurzu: 1-2 hodiny
Praktické tipy, otázky na zamyslenie
Dôverne, anonymne, zdarma
Kurz podľa svetoznámeho bestsellera nielen pre partnerov, ale pre kohokoľvek, kto chce zlepšiť svoje vzťahy. Ak sa ti zdá, že ťa ten druhý nemá rád, nemusí to tak byť.

Často si neuvedomujeme, akými rôznymi spôsobmi nám môže niekto preukázať svoje pocity. Podvedome očakávame, že to urobí tým istým spôsobom, ktorým mu preukazujeme náklonnosť my. Známy americký psychológ Gary Chapman však zistil, že týchto spôsobov je viacero. Nazval ich „jazykmi lásky“. Ak dvaja ľudia hovoria rôznymi jazykmi, potreby ani jedného z nich nebudú naplnené. Inými slovami: to, ako si navzájom preukazujú lásku, sa môže úplne míňať účinku.

Kniha „5 jazykov lásky“ od Garyho Chapmana je celosvetovým bestsellerom v oblasti vzťahového poradenstva. Táto kniha pomohla miliónom ľudí na celom svete budovať a rozvíjať láskyplné vzťahy. 

Dozvieš sa v nej o piatich základných jazykoch lásky, ktoré sú kľúčom k tomu, aby bol tvoj vzťah s druhým človekom obohacujúci a harmonický. Ak pochopíš a naučíš sa hovoriť jazykom lásky toho druhého, tvoja šanca na trvalý a naplnený vzťah sa výrazne zvýši. Tieto myšlienky sa dajú aplikovať prakticky vo všetkých našich vzťahoch: s partnerom, priateľmi, kolegami, deťmi či rodičmi. 

Dúfame, že ti tento krátky kurz účinne predstaví knihu a pomôže ti zlepšiť tvoje vzťahy! 


P. S.: Tento online kurz je spracovaný podľa knihy „5 jazykov lásky“. Nájdeš v nej opisy jednotlivých jazykov lásky, príklady ich fungovania v praxi a test. Nie je v ňom zahrnutý celý obsah knihy. Tú si môžeš kúpiť napr. TU

Radi by sme sa poďakovali našim českým partnerom z kurzy.codex.cz za poskytnutie tohto kurzu pre naše slovenské publikum.
Recenzie kurzu
4.9
Hodnotenie kurzu
95%
0%
5%
0%
0%
Ukázať viac recenzií