Ako prekonať úzkosť a strach?
Späť

Ako prekonať úzkosť a strach?

(29 hodnotení)
174 študentov
Individuálny kurz
Individuálny kurz bez e-kouča
Študuj online vo vlastnom čase
Trvanie kurzu: 1-2 hodiny
Praktické tipy, otázky na zamyslenie
Dôverne, anonymne, zdarma
Trápia ťa úzkosti a strach? Paralyzujú ťa v tvojom každodennom fungovaní? Tento bezplatný online kurz ti pomôže pochopiť tvoje pocity a poskytne ti tipy, ako sa s nimi vyrovnať.

Je úplne pochopiteľné, ak v poslednom čase prežívaš strach, neistotu a pocity úzkosti. Slovo „kríza“ sme za posledné roky počuli toľkokrát, že je takmer nemožné, aby nás dianie vo svete aj u nás doma nezasiahlo. Politická situácia, pandémia, vojna v susednej krajine, utečenecká kríza, vzťahové a finančné problémy – to všetko sa nás dotýka a má vplyv na naše duševné a fyzické zdravie. Ako to všetko zvládaš? Máš pocit, že tvoje obavy ti kradnú radosť z každodenného života?

Neboj sa. Nie si v tom sám! Preskúmaj svoje emócie v našom kurze a nájdi tipy, ako sa s nimi zdravo vyrovnať.

Pozrieme sa spolu na to, čo naše pocity znamenajú a kedy ich treba riešiť. Preskúmame spôsoby, ako si pomôcť, kedy vyhľadať odbornú pomoc a kam sa obrátiť. Čerpali sme z dostupných tipov od moderných terapeutov a od ľudí, ktorí sami trpia úzkostnými poruchami. Pozrieme sa aj na to, akú úlohu pri zvládaní úzkosti zohráva nájdenie istôt a zmyslu života. 

Poďme na to!

Radi by sme sa poďakovali našim českým partnerom z kurzy.codex.cz za poskytnutie tohto kurzu pre naše slovenské publikum.
Recenzie kurzu
4.7
Hodnotenie kurzu
76%
17%
3%
3%
0%
Ukázať viac recenzií